eKlasa Szkoła

Licencja na maksymalnie 100 stanowisk.

Funkcje oprogramowania:

Efektywne zarządzanie klasą – m.in. włączanie/wyłączanie wszystkich komputerów, zdalne logowanie i wylogowanie Uczniów.

Dziennik Ucznia – tworzenie i przechowywanie rejestrów obecności Ucznia oraz pozyskiwanie indywidualnych informacji, charakterystycznych dla danej szkoły.

Interaktywne konspekty lekcji – wcześniej zaplanowane zajęcia i materiały pomocnicze dla klasy, śledzenie postępu lekcji w czasie rzeczywistym oraz udostępnianie konspektów innym Nauczycielom.

Instruktaż uczniów – m.in. pokaz ekranu Nauczyciela wszystkim uczniom lub pokaz wybranego pulpitu (jeżeli nauczyciel korzysta z wielu monitorów), bądź też pokaz tylko wybranej aplikacji. pokaz nagrania, przekaz pliku multimedialnego (łącznie z dźwiękiem).

Podgląd ekranów Uczniów – monitorowanie całej klasy lub wybranych Uczniów.

Adnotacja na ekranie – wiele narzędzi do adnotacji i prezentacji, wspomagających prezentacje i pozwalających utrzymać uwagę Uczniów.

Pomiar i kontrola aplikacji – m.in. monitorowanie wszystkich aplikacji używanych w klasie, łącznie z działającymi w tle, zdalne otwieranie i zamykanie aplikacji.

Pomiar i kontrola INTERNETU – umożliwia blokowanie witryn przy pomocy filtrów pozwalających na dostęp tylko do określonych stron w wybranych adresach.

Czat grupowy, przekazywanie wiadomości i pomoc audio – wszystko pod kontrolą Nauczyciela.

Błyskawiczne ankiety z wyświetlaniem wyników u Nauczyciela i Uczniów.

Moduł egzaminacyjny – wspomaga testowanie i ocenianie uczniów, zawiera 8 różnych typów pytań i różne poziomy oceniania egzaminów, pozwala na śledzenie postępów i znacznie więcej.

Monitorowanie audio w czasie rzeczywistym – doskonała funkcja na potrzeby nowoczesnego laboratorium językowego. Można nasłuchiwać mikrofonów Uczniów i stosownie poprawiać wymowę, a także prowadzić dwukierunkowy czat z wybranym uczniem, nie zakłócając pracy reszty klasy.

Dzienniki Uczniów – ta unikalna funkcja obejmuje pełen zapis informacji o lekcji i jej celach, notatki nauczyciela i Uczniów, zrzuty ekranu, wyniki ankiet, URLe używane podczas lekcji oraz indywidualne wyniki testów.

Rzeczywiste zarządzanie drukowaniem – uniemożliwienie drukowania, ustalanie ilości, kasowanie powielanych zadań, zezwolenie Nauczycielowi na autoryzowanie próśb o zezwolenie na drukowanie oraz elementy wizualne drukowania.

Monitorowanie klawiatury w czasie rzeczywistym – dokładny wgląd w to, co piszą Uczniowie i to w czasie rzeczywistym, niezależnie od używanej witryny lub aplikacji. Słowa kluczowe na potrzeby śledzenia treści oraz pełna historia z podziałem na uczniów i aplikacje.

Monitorowanie i kontrola komunikatorów – Monitorowanie komunikatorów internetowych takich jak MSN, AOL czy Yahoo oraz ich blokowanie.

Kontrola urządzeń – zapobieganie kopiowaniu danych z urządzeń i na urządzenia USB lub CD/DVD.

Bezpieczne wyszukiwanie w Internecie – automatyczna likwidacja preferencji wyszukiwarki i wymuszenie ograniczeń treści wyświetlanych wyników.

Wspólna przeglądarka Internetu – zamiast wskazania uczniom witryny, można przeszukiwać strony na swoim komputerze. Nawigacja po stronach przebiega jednocześnie na komputerze nauczyciela i na komputerach Uczniów.

Bezpieczeństwo Nauczyciela – eKlasa uniemożliwia omyłkowe wpisanie lub przywołanie niezdefiniowanej witryny i wyświetlanie ewentualnych niepożądanych stron.

Wirtualna tablica – efektywna wirtualna tablica interaktywna, pozwalająca na rysowanie schematów oraz adnotacje wykresów i obrazów, a nawet na umożliwienie dostępu Uczniom w celu bezpośredniego włączenia się w pracę.

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.